Hanover HAN1031IC-SLV-30.7 in Modern Efficient Steel Electric Heater with Tripod Stand-2 Heat Settings, Up to 1500W, Silver/Black
-69% Off
SKU: sku202512063693 Category:
Description
    This fits your .
  • by entering your model number.
  • -MODERN HEATER: This 30.7 in heater looks ulra stylish in its slim and space saving design. This efficient and reliable heater is great to keep you comfortable on those chilly nights with friends.
  • -SAFE AND INSTANT HEAT: This infrared heater has 2 power settings: Low 750W and High 1500W. Heat can be felt instantly as soon as you turn it on!